
- Ez az esemény elmúlt.
Hatha jóga
2020. december 2.
An event every week that begins at 18:30 on szerda, repeating until 2020. december 2.



A jógagyakorlás eredményei
Feszültségeken való felülemelkedés, fizikai egészség, hatékony mentális egyensúly, belső értékek (tehetségek) kibontakozása, lelki megbékélés, mély önmegismerés.
AZ ELSŐ ALKALOM INGYENES!
Milyen nálunk egy jógaóra?
75 % gyakorlat:
Gerincnyújtás, izomlazítás, aszanák (jóga testtartások), pranayama (légzőgyakorlatok), jógalazítás, hangterápia, beszélgetések.
25 % elmélet (ízelítő):
A HINDU CHAKRA-RENDSZER fiziológiai, pszichológiai, energetikai, tudati, metafizikai összefüggései. Több évre rendezett főiskolai szintű jegyzetek.
Mit kell hozni?
Kényelmes ruházatot!
Az oktató ajánlása
“Üdvözöllek!
Timinek hívnak. Ezen a tanfolyamon jógázom 18 éves koromtól, idén 13. évemet kezdem az oktatásban. A jóga mellett igyekszem minél többet sportolni: futok, kerékpározom, úszom – jöhet minden, csak legyen fárasztó. :-). Bár sok dolog érdekel, évek óta a jóga adja az életem tengelyét, éppúgy gyakorlati, mint az elméleti szinten. Nagyon szeretek ide járni és büszke vagyok rá, hogy évek óta oktatom is azt, amivel egyet értek. A tanfolyam igen sokrétű és számos meglepetést tartogat, ha csak egy kicsit mozogni szeretnél, ha egészségesebbé szeretnél válni vagy ha csak úgy érzed, valami hiányzik, gyere el, lehet, itt megtalálod! :-)”
A CHAKRA-RENDSZER mentén való
jógagyakorlást tartja: Bakos Tímea jógaoktató.
Jelentkezés: timi@jogatan.hu