
- Ez az esemény elmúlt.
Köredzés (ÉVINDÍTÓ ALKALOM)
2023. január 16.




FOLYAMATOS CSATLAKOZÁSI LEHETŐSÉG!
„ Az emberi test, ha megfelelő gondoskodásban és edzésben részesül, a létező legkiválóbb fegyver. ” (Max Brooks)
Leírás:
Lépj át hétről-hétre saját komfortzónádon és légy tagja egy új közösségnek. A köredzés változatos eszközös és saját testsúlyos gyakorlatokból, óramenetekből felépített közepes intenzitású edzés, amely a funkcionális edzés alapjait követve nagy hangsúlyt fektet a mozgásforma folyamatos fejlesztésére, így tartva szemelőt a sérülések elkerülését.
Óramenete:
Bemelegítés zenére (5p) – Köredzés mobilizációval és erősítéssel (40p) – Levezetés és nyújtás (15p)
Eszközök:
Az órákon súlyokat és különböző eszközöket használunk saját testünkön kívül, amelyek változatossá, érdekessé és koncentráltabbá teszik az edzést.
FIGYELEM:
EZ EGY IGAZÁN INTENZÍV, KEMÉNY EDZÉS – A HATÉKONYSÁG JEGYÉBEN!
Időtartam: 60 perc
Nehézségiszint: nehéz
Kalóriaégetés: akár 750 kcal
Óratípus: Erő és állóképesség fejlesztő
Ajánlott: Minden korosztálynak nemtől függetlenül.
Külön ajánlott: Aki változást szeretne elérni testén vagy csak edzettebb állapotba szeretne kerülni.
Milyen ruhát vigyek magammal a Köredzésre?
Kényelmes, intenzív mozgásra alkalmas ruha váltó cipővel!
Oktató: Módos Péter – TF Fitnessz edző OKJ; CFSC LEVEL 1 – okleveles erőnléti és funkcionális edző
Sportmúlt:
Fiatalon minden létező sportot kipróbáltam, de végül a kenu szerelmese lettem. Itt serdülő és ifjúsági szinten voltam magyar válogatott, több magyar bajnoki cím mellett nemzetközi versenyen is állhattam a dobogó mindhárom fokán.
Sajnos ez az időszak lezárult, de a sport szerelmeseként a mozgást nem hagytam abba így tértem át ebbe a világba.
Legutóbb eredményem a Papp László Sportarénában rendezett Crossfit Challange, ahol 2. helyezést értem el.
4 éve dolgozom mint személyiedző, és több területen is sikerült bizonyítani.
A Scitec Power Challange erőemelő bajnokságon aranyérmet hozott el Kriszti, aki élete első versenyére készült. Korábban róla készített a Kiskegyed újság egy cikket, ahol a nagy fogyás mutatták be.
A Bodysport testépítő versenyen, pedig dobogós helyet értünk el Zsanettel, Bikini Fitness kategóriában.
Kellemes tornázást és jó egészséget kívánnak a Csili Munkatársai!
Az esemény támogatója